Hafıza-i beşer nisyan ile malüldür.. İnsandır! Unutur derler BİZ UNUTMAYANLARIZ...
Bizler 15 Temmuz’da vatanına, bayrağına, milletin iradesine saldırılırken; şehitler tepesine koşarak giden 250 şehidimizi, 2193 gazimizi UNUTMADIK.. UNUTTURMAYACAĞIZ...
Yine 15 Temmuz gecesi Malazgirtten, Niğboludan, Çanakkaleden, 1453 ten gelen ruh ile , bu sefer bitti.. Tamam denilen yerde... şahlanarak gelen, ölürsek ŞEHİD, kalırsak zafere diyerek; Anadan, Babadan, Yardan geçip Sokağa çıkan kahramanları UNUTMADIK.. UNUTTURMAYACAĞIZ..
Yine o karanlık gecede aldığı emrin sonunda şehadeti bilerek, adeta kahramanlık dersi veren Anadolu yiğidi Ömer HALİSDEMİRİ UNUTMADIK.. UNUTTURMAYACAĞIZ..
Yine “Namlusunu halka çevirmiş tanka selam durmam” diyen güzel insan; Merhum Muhsin YAZICIOĞLUNU UNUTMADIK...UNUTTURMAYACAĞIZ...
BİZLER UNUTMAYANLARIZ...
O karanlık gecede vatanına, bayrağına, milli iradesine saldırılırken Marketlerde, bankamatiklerde, Benzin istasyonlarında kuyruk olanlarıda unutmadık..unutmayacağız.. Bre be güzel kardeşim kendine, ailene bir aylık yetecek yakıtı, yiyeceği, parayı aldın..Sonra neyapacaksın?.. ortalıkta düzen yokken bunları nasıl yiyeceksin?..Sözde kahraman olmanın gereği yok! Hayatta bir kere ÖLECEKSİN.. oda ADAM gibi olsun..
Yine “bu ülkede darbe olursa tankın karşısına ilk ben çıkarım” deyip 15 Temmuz’da televizyonun karşısında sinema izler gibi, darbe girişimini izleyenleride unutmadık..unutmayacağız..
Bizler ALLAHTAN korkan bir milletiz.. Bize düşmanlık edenler; vatanına, milletine ihanet edenler; şunu unutmasınlarki! ALLAHTAN KORKAN NE KULUNDAN, NE TANKINDAN, NEDE TOPUNUN AĞABABASINDAN KORKAR.. Yaşadığı süre içesinde Yalnız ALLAHTAN korkan ve Yalnız ALLAHA teslim olmuş bu millete kimse İstikamet belirleyemez..bizde ne Ömerler biter... Nede Mehmetler..
Mutlak güç sahibi şanı yüce olan Rabbim; gelecek nesillerimize bir olmayı, diri olmayı, hidayet yolunda daha güçlü bir TÜRKİYE DE yaşamayı nasip etsin.. Allah’a emanet olun..