Mersin Mezitli İlçesi Ak Parti İlçe Başkanı Zafer uslu ve Yönetim Kurulu Üyeleri , Mezitli'ye hizmette dur durak bilmiyor.

Uzun uğraşlardan sonra geçen hafta Mezitli İlçesi'ne TÜVTÜRK Araç muayene İstasyonunu kazandırarak açılışını yapan Uslu ve arkadaşları , bu hafta da Mezitli'nin Yeni Mahalle ve Merkez Mahallesini bir birine bağlayan Yaya Köprüsünün açılışını yaptılar.

Göreve geldikleri günden bu güne 7/24 mezitli için çalışan ve mücadele eden İlçe Başkanı uslu ve arkadaşları ile Mezitli'ye hizmet ve yatırımların kazandırılmasında verdikleri mücadele ile takdir topluyor.

Mezitli İlçesi Merkez Mahallesi ve Yeni Mahalleyi birbirine bağlayarak Mezitli'nin bir kez daha iki yakasını bir araya getiren Yaya köprüsü montaj ve açılış töreninde konuşan İlçe Başkanı Zafer Uslu , '' Mezitli'mizde iki mahallemizi birbirine bağlayan ve DSİ 6. Bölge Müdürlüğümüz tarafından yapımı tamamlanan Mezitli Deresi Yaya Köprüsü'nün açılışını, Merkez Mahalle Muhtarımız Mustafa Dinç, Yeni Mahalle Muhtarımız Ömer Kaykaç ve yönetim kurulu üyelerimizle birlikte gerçekleştirdik. Mezitli'mize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun.Desteklerinden dolayı Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Lütfi Elvan'a, Mersin Milletvekillerimiz Sayın Ali Cumhur Taşkın, Sayın Zeynep Gül Yılmaz ve Sayn Hacı Özkan'a, İl Başkanımız Sayın Cesim Ercik'e ve DSİ 6. Bölge Müdürümüz Sayın Mehmet Akif Balta'ya, hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum '' dedi.