BEÜ ve VEDAŞ’tan eğitime destek BEÜ ve VEDAŞ’tan eğitime destek

 Mersin İl Milli Eğitim Adem Koca , 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı hazırlıkları kapsamında , Uyum Haftası Öğrencileri ve Öğretmenlerle bir araya geldi.
İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca , Mersin Yenişehir İlçesi Şehit Kübra Doğanay İmam Hatip Lisesi'ni ziyaret ederek 2023-2024 Eğitim Öğretim dönemi hazırlıklarını yerinde inceledi.
Ziyarette İl mİlli Eğitim Müdürü Adem Koca'ya İl Milli Eğitim Müdür Yrd. Baykal Başdemir ve Yenişehir İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Nurettin Can eşlik etti.
Okul Müdürü Fatma Has  ve öğretmenler tarafından karşılanan İl Milli Eğitim Müdürü Koca , Okul İdarecileri , Öğretmenler ve öğrencilerle yaptığı toplantıda , '' Hep birlikte 2023- 2024 Eğitim Öğretim yılına başlamanın heyecanını yaşıyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılını gururla idrak ettiğimiz bu senede sizlerden en büyük istirhamım Türkiye Yüzyılını hep birlikte inşa etmek, elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret etmek, aklıselim , zevkiselim , kalbiselim nesiller yetiştirmektir. Sevgili evlatlarım , okulunuz ikinci yuvanızdır. Burada , güvenli ellerde geleceğiniz için çok çalışacak ; ailenize, vatanınıza , milletinize hayırlı evlatlar olarak yetişeceksiniz. Lütfen bol bol kitap okuyun , spor yapın , kendinizi geliştirecek faaliyetler içinde yer alın , derslerinizi şevkle çalışın. Sizlere güvenimiz tamdır. 2023-2024 Eğitim Öğretim yılı tüm eğitim camiamıza hayırlı, uğurlu olsun" dedi.