MERSİN'DEKİ EN ÖZEL TURNUVADA ŞAMPİYONLAR BELİRLENDİ

Mersin’de düzenlenen "Özel Sporcular Atletizm İl Birinciliği" müsabakaları, sona erdi.

GÜNCEL 23.04.2022, 11:58 23.04.2022, 12:04
MERSİN'DEKİ EN ÖZEL TURNUVADA ŞAMPİYONLAR BELİRLENDİ

Mersin’de düzenlenen "Özel Sporcular Atletizm İl Birinciliği" müsabakaları, sona erdi.

20-21 Nisan 2022 tarihleri arasında Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi’nde Down Kadınlar, Down Erkekler, Mental Kadınlar, Mental Erkekler, Otistik Erkekler kategorilerinde yapılan müsabakaların sonunda dereceye giren sporculara ödülleri Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Şube Müdürü Vedat Akyar ve TOHM Şube Müdürü Ufuk Akbaş tarafından verildi.

Özel Sporcular Atletizm İl Birinciliği müsabakaları sonunda dereceye giren sporcular ;

Mental Kadınlar Kategorisinde; Mental Küçük Kızlar 1oo Metre-Final Doğa Su Şabahat, Mental Yıldız Kız Okul 1oo Metre-Final Yağmur Akıllı, Mental Yıldız Kızlar Okul Uzun Atlama Yağmur Akıllı, Mental Büyük Kadınlar Uzun Atlama Aslı Demirci, Mental Küçük Kızlar Uzun Atlama Simanur Bahadır, Mental Büyük Kadınlar Gülle Atma Aslı Demirci, Mental Küçük Kızlar Gülle Atma Ecrin Su Narin,

Down Erkekler Kategorisinde; Down Sedromu Büyük Erkekler 100 Metre – Final Cafer Karataş, Down Sedromu Küçük Erkekler 100 Metre – Final Berat Kaan Koşar, Down Sedromu Büyük Erkekler Uzun Atlama Cafer Karataş, Down Sedromu U16 Erkekler Uzun Atlama Abdurrahman Kurtaslan, Down Sedromu Küçük Erkekler Uzun Atlama Berat Kaan Koşar, Down Sedromu U16 Erkekler Gülle Atma Muhammed Taha Akgül, Down Sedromu Küçük Erkekler Gülle Atma Şeyhmus Irmak,

Mental Erkekler Kategorisinde; Mental U16 Erkekler 100 Metre – Final Mehmet Deniz, Mental U16 Erkekler100 Metre – Final Muhammed Bedük, Mental U16 Erkekler100 Metre – Final Enes Karaca, Mental U16 Erkekler100 Metre – Final Baran Delek, Mental Büyük Erkekler Uzun Atlama Mehmet Durmuş, Mental U18 Erkekler Uzun Atlama Enes Karaca, Mental U16 Erkekler Uzun Atlama Kazım Turan, Mental U18 Erkekler 800 Metre Musa Kolaç, Mental Büyük Erkekler 800 Metre Cemal Çoban, Mental U18 Erkek 400 Metre Musa Kolaç, Mental Küçük Erkek 400 Metre Sami Yusuf Sezgek, Mental Büyük Erkek 400 Metre Cema Çoban, Mental Büyük Erkekler Gülle Atma Muhammet Atıcı, Mental U16 Erkekler 200 Metre Final Abdullah Karaca, Mental Büyük Erkekler 200 Metre Final Mehmet Deniz, Mental Erkekler Disk Atma Muhammet Atıcı, Mental U16 Erkekler Üçadım Atlama Abdullah Karaca, Mental Büyük Erkekler Cirit Atma Hüseyin Odun,

Down Kadınlar Kategorisinde; Down Sendromu Büyük Kadınlar 100 Metre – Final Damla Nur Erbaş, Down Sedromu U18 Kadınlar 100 Metre – Final Habibe Tanış, Down Sendrom U16 Kadınlar 100 Metre – Final Aytap Mina Gücer, Down Sedromu Büyük Kadınlar Uzun Atlama Damla Nur Erbaş, Down Sedromu U18 Kadınlar Uzun Atlama Habibe Tanış, Down Sedromu Büyük Kadınlar Gülle Atma Gülçin Yüceşan,

Otizm Erkekler Kategorisinde; Otizm U20 Erkekler 100 Metre – Final Mehmet Can Sezgek, Otizm U18 Erkekler 100 Metre – Final Emrehan Yılmaz, Otizm Küçük Erkekler 100 Metre Final Güneş Athı Vuka, Otizm Küçük Erkekler 400 Metre Eymen Erdal Kaya, Otizm U18 Erkekler 400 Metre Mehmet Can Sezgek, Otizm U16 Erkekler 400 Metre Eymen Osman Kamalak, Otizm Küçük Erkeler Gülle Atma Tunahan Obaoğlu, Otizm Küçük Erkeler Gülle Atma Emre Solak, Otizm Büyük Erkekler 800 Metre Alper Şahin, Otizm U20 Erkekler 200 Metre Final Utku Ege Aktop, Otizim Küçük Erkekler 200 Metre Final Emre Solak, Otizim U16 Erkekler 200 Metre Final Yavuz Selim Aydın, Otizm Küçük Erkekler Uzun Atlama Seyyid Bünyamin Erkek, Otizm U20 Erkekler Uzun Atlama Erdem Boymul, Otizm Büyük Erkekler 3000 Metre Alper Şahin, Mental Genç Erkek Okul 1500 Metre Ali Eren Durğut, Otizm U18 Erkekler Cirit Atma Samet Çiçekel birinci olma başarısı göstermiştir.

Yorumlar (0)
15
açık
Namaz Vakti 23 Mayıs 2022
İmsak 03:43
Güneş 05:22
Öğle 12:43
İkindi 16:33
Akşam 19:55
Yatsı 21:27
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 38 81
2. Fenerbahçe 38 73
3. Konyaspor 38 68
4. Başakşehir 38 65
5. Alanyaspor 38 64
6. Beşiktaş 38 59
7. Antalyaspor 38 59
8. Karagümrük 38 57
9. Adana Demirspor 38 55
10. Sivasspor 38 54
11. Kasımpaşa 38 53
12. Hatayspor 38 53
13. Galatasaray 38 52
14. Kayserispor 38 47
15. Gaziantep FK 38 46
16. Giresunspor 38 45
17. Rizespor 38 36
18. Altay 38 34
19. Göztepe 38 28
20. Ö.K Yeni Malatya 38 20
Takımlar O P
1. Ankaragücü 36 70
2. Ümraniye 36 70
3. Bandırmaspor 36 62
4. İstanbulspor 36 60
5. Erzurumspor 36 58
6. Eyüpspor 36 57
7. Samsunspor 36 51
8. Boluspor 36 50
9. Manisa Futbol Kulübü 36 49
10. Tuzlaspor 36 49
11. Denizlispor 36 49
12. Keçiörengücü 36 48
13. Gençlerbirliği 36 48
14. Altınordu 36 45
15. Adanaspor 36 45
16. Kocaelispor 36 44
17. Bursaspor 36 44
18. Menemen Belediyespor 36 38
19. Balıkesirspor 36 12
Takımlar O P
1. M.City 38 93
2. Liverpool 38 92
3. Chelsea 38 74
4. Tottenham 38 71
5. Arsenal 38 69
6. M. United 38 58
7. West Ham United 38 56
8. Leicester City 38 52
9. Brighton 38 51
10. Wolverhampton Wanderers 38 51
11. Newcastle 38 49
12. Crystal Palace 38 48
13. Brentford 38 46
14. Aston Villa 38 45
15. Southampton 38 40
16. Everton 38 39
17. Leeds United 38 38
18. Burnley 38 35
19. Watford 38 23
20. Norwich City 38 22
Takımlar O P
1. Real Madrid 38 86
2. Barcelona 38 73
3. Atletico Madrid 38 71
4. Sevilla 38 70
5. Real Betis 38 65
6. Real Sociedad 38 62
7. Villarreal 38 59
8. Athletic Bilbao 38 55
9. Valencia 38 48
10. Osasuna 38 47
11. Celta Vigo 38 46
12. Rayo Vallecano 38 42
13. Elche 38 42
14. Espanyol 38 42
15. Getafe 38 39
16. Mallorca 38 39
17. Cadiz 38 39
18. Granada 38 38
19. Levante 38 35
20. Deportivo Alaves 38 31
sanalbasin.com üyesidir