Ak Parti Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz , Erdemli İlçesi'nde bir dizi ziyyaret ve incelemelerde bulundu.
Mersin Milletvekili Yılmaz , ziyaretlerine Ak Parti İlçe Başkanlığı ile başladı. AK Parti Erdemli İlçe Başkanlığına gelişinde Erdemli Ak Parti İlçe Başkanı Serdal Kaya ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Müstakime Nur Var tarafından çiçekle karşılandı.İlçe Başkanlığında Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir süre sohbet eden Yılmaz , geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Ak Parti Erdemli ve Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Halit Çortul ile Babasını kaybeden Erdemli Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Özer'in ailelerine taziye ziyaretlerinde bulundu.
Esnaf ziyareti de yapan yılmaz daha sonra Erdoğan Yaşar ve Mehmet Çalış' ın narenciye üretim ve paketleme tesislerini ziyaret ederek çalışanlarla sohhbet etti. Coğrafi işaretli meşhur Erdemli limonu "Lamas" bahçelerinde çiftçilerimizle bir araya gelen Yılmaz , eline makas alıp limon topladı.
Yılmaz daha sonra Partililer ile birlikte yapımı devam eden Erdemli-Ayrancı Karayolu çalışmalarını yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.Yılmaz burada yaptığı kısa konuşmada, tamamlanarak trafiğe açılan kısmın hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Allah kaza bela vermesin, kalan kısmının da biran önce tamamlanması için çalışma ve takiplerimiz sürecek dedi.
Yılmaz , Erdemli ziyaretinin son aşamasında Avrupa' nın en büyük atış poligonu olma özelliği taşıyan, Erdemli Olimpik Atış Poligonuziyaret ederek eksiklerinin tamamlanabilmesi için yerinde incelemelerde bulundu.
Yılmaz ziyaretlerini Erdemli Devlet Hastanesi ile tamamladı. Erdemli Devlet Hastanesinin tamamlanan ek binasında açılan Diyaliz Ünitesini ve Diş Polikliniğini ziyaret etti , Hastane Başhekimi Erman Eker'den bilgi aldı ve hastaları ziyaret ederek şifalar diledi.